تبلیغات
حل مسائل جنسی جوانان - اندامهای جنسی مردان ( قسمت اول )
وبلاگ من
وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان
محمد (5)

موضوعات
عمومی (5)

ماهنامه
تیر 1386 (5)

صفحات


جستجو
جستجو در بلاگ


دوستان
عکس+جک+اس ام اس+کارتون+آنتی ف ی ل ...+عکس و هرچی که بخواین

آمار وبلاگ ..
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدید ها :
كل نظر ها :
كل مطالب :10:07 ق.ظ<-جمعه 15 تیر 1386<-جمعه 15 تیر 1386
اندامهای جنسی مردان ( قسمت اول )

اندام های جنسی مرد ( قسمت اول ) اندازه یک پنیس ( کیر ) واقعی چقدر است ؟ هر مرد به واقع از همان لحظه ای که متوجه اندام جالب توجه خود می شود این سئوال در ذهنش نقش می بندد . ندرتا با مردی مواجه می شوید که از اندازه آلت تناسلی خود رضایت داشته باشد . حتی آنهایی که دارای اندام های بزرگتر از حد معمول هستند نیز گرفتار زیاده طلبی اند ایکاش کمی بزرگتر بود . این شیفتگی نسبت به اندازه ی اندام تناسلی خود منجر به رفتاری غیر می شود . هرگاه دو مرد عریان برای اولین بار با یکدیگر مواجه می شوند مثلا در یک توالت عمومی یا رختکن یا غیره نگاهشان متوجه پنیس یکدیگر خواهد شد و سپس به سرعت اندازه آن را با عضو خود مقایسه می کنند و سپس با دست به آن می پردازند . متاسفانه این اصطلاحا رقابت های جنسی هیچ برنده ای ندارد آنهایی که طالب اندام هایی بزرگتر از اندام های خود هستند همیشه اندوهگینند : احساس ترس در آنان بارز است . هر روز آن مردی سر بلند خواهد بود که دارای بلندترین پنیس خواهد باشد در این رقابت نسنجیده پنیس او در مقابل هر عضو دیگری برنده است شاید یکی دیگر از دلایل پشت پرده ی این تلاش بیهوده وجود تفاوتی عظیم بین پنیس های یک پدر و فرزند باشد که ازکودکی ذهن را به خود مشغول می کند در سن 3 یا 4 سالگی اندام های تناسلی والدین به نظر کودک بسیار بزرگ و عالی می رسد . چند سال بعد هنگام بلوغ این اندام پسران وارد مرحله ی رشد نهایی می شود از همین جا دوره ی آسیب پذیری آغاز می شود اغلب مردان همچنان تردید دارند که آیا پنیس آنها به اندازه ی اندام پدرشان رشد کرده یا نه ؟ بعضی از کسانی که دچار این مشکل هستند تا جایی پیشرفته اند که اعتقاد دارند علت اصلی عدم اعتماد به نفس و حالت شوم و حیای یک مرد این است که تمایل دارد پنیس خود را که هر مردی دیگری متوجه کوچکی آن می شود مخفی نگهدارد . اما طول یک پنیس واقعی چقدر باید باشد ؟ می گویند روزی آبراهام لینکلن پرسید که طول پاهای یک مرد مرد چقدر باید باشد ؟ آقای لینکلن پس از دقیقه ای تامل پاسخ داد : درست به اندازه ای که از بدنش به زمین برسد . به طور واقع بینانه اندازه طبیعی یک پنیس طول کافی برای رسیدن از بدن یک مرد به مجرای واژن است مادامی که اسپرم بتواند براحتی و بودن مانع جاری شود تولید مثل به آسانی صورت بپذیرد . از آنجا که اندازه ی آلت تناسلی یک صفت ژنتیکی است و به شکل ارثی انتقال می یابد هر مردی که پنیس او برای رسیدن به مجرای واژن بسیار کوتاه باشد به سختی ابقا نسل خواهد داشت در واقع نسل مردان دارای پنیس کوتاه نیم میلیون سال پیش منقرض شده است . هیچگونه ارتباطی بین اندازه ی پنیس ( طول یا قطر یا هر معیار دیگری ) توانایی در ایجاد احساس لذت جنسی در زن وجود ندارد غالبا هر جنب هایی از احساس لذت زن در ساختار های جنسی قابل دسترسی و نزدیک متمرکز شده است که شامل کلیتوریس ( چوچوله ) لابیا ( لب های مجرا ) و فضاهای مربوطه است این فضا شامل یک سوم تحتانی واژن است که تقریبا برای هر پنیس بالغ قابل دسترسی است . در رابطه ی جنسی ( مانند هر فعالیت هنری ) این کیفیت است که اهمیت دارد نه کمیت . مطالعات دقیق علمی در مورد طول آلت تناسلی در حال انجام است طول یک پنیس نسبتا راست 6 اینچ است ( هر اینچ 2.5 سانتیمتر ) یعنی به عبارتی 15 سانتیمتر می باشد و محدوده این اندازه بین 4.5 و 8 اینچ است . یک رکورد غیر موثق مربوط یه مردانی است که پنیس او در حالت ایستاده 14 اینچ ( 35 سانتیمتر ) و 3 اینچ قطر دارد ( 7.5 سانتیمتر ) اطلاع درستی از جایی که این ثبت صورت گرفته در دست نیست .

برای دیدن قسمت دوم به ادامه ی مطلب بروید

زاویه پنیس از ایستایی چقدر است؟
به طور کل طبیعی این اندازه بین 20 تا 40 درجه نسبت به خط عمود است.
یکی از عجایب انسان این است که این زاویه دقیقا متناسب با زاویه واژن است. در این مورد یک استثنا وجود دارد که خوشبختانه نادر است بنام بیماری پیروندیس نام پزشکی آن سندرم ناخن خمیده یا Bent-nail است. در این بیماری پنیس شخصا خمیدگی بد شکلی دارد به دلایل ناشناخته بافت آسیب دیده (( اسکار )) تدریجا وارد شفت پنیس می شود هنگامی که ایستایی رخ می دهد ممکن است شفت پنیس رو به شمال غربی باشد در حالی که جهت سر اندام رو له جنوب شرقی است . در این مرحله رابطه جنسی اگر غیر ممکن نباشد بسیار مغشوش خواهد بود درمان این بیماری پیچیده است و البته هنوز زیر سئوال است اما خوشبختانه بیماری مورد بسیاری نادر است.
هنگام انزال چه اتفاقی می افتد؟ عمل انزال عبارت از یک سلسله وقایعی است که از نظر زمانی مربوط به نیمه ی دوم رابطه ی جنسی است این عمل دقیقا می توان با موشکی مقایسه کرد که به فضا پرتاب می شود. حقیقتا هم موشکی است که به (( فضای درونی )) پرتاب شده باشد. این پیچیده ترین عمل مرد شبیه بازی با تیله هاست یک باره ایستایی رخ می دهد و پنیس درون واژن قرار می گیرد جریان شروع به فعالیت می کند. جریان الکتریکی در گیردنده های حسی پوست پنیس به کار می افتد این گیرنده ها اختلاف دمای واژن با پنیس فشار دیواره ی واژینال در تبادل شفت ( تنه ) پنیس میزان لغزندگی واژینال و غیره را اندازه گیری می کنند.
گزارش این وضعیت ها لحظه به لحظه به مراکز جنسی در طناب نخاعی و مغر ارسال می شود. در مقابل مراکز جنسی خون بیشتری به پنیس می فرستند حساسیت گیرنده های لامسه در اندام مربوطه را افزایش می دهند و در سیگمان تحتانی طناب نخاعی انرژی عصبی ایجاد می کنند. همچنان که رابطه ادامه پیدا می کند ایمپالس های عصبی بین اندام های جنسی و سیستم عصبی مرکزی در یک لحظه به جریان می افتد که ایمپالس های بعدی را تولید و تقویت می کند بقیه ی محرک ها تماما وارد این سیستم می شوند. نگاه کردن به هماغوش ( همسر یا شریک جنسی ) نوازش و لمس شدن به واسطه ی او همگی به ایجاد جذب و کشش سریع کمک می کنند. این عمل از این جهت به باد کردن بالن یا بادکنک شبیه است. فشار بیشتر و بشتر می شود تا اینکه نهایتا با یک انفجار تخلیه می گردد در نهایت به نقطه بهرانی می رسیم و در رابطه ی جنسی انزال یک انفجار است - انفجار عصبی عظیمی که یک واکنش زنجیره ای را به دنبال دارد از این پس همه چیز سریع اتفاق می افتد.
مجرای ادرار مسدود می شود به طوری که ادرار خارج نخواهد شد ترشحات غده ی پروستات وزیکول ها و تستیکول ها ( غده مترشحه ی منی ) در یک نقطه تجمع می کنند عضلات لگن مرد منقبض می شوند تا پنیس را عمیق تر به داخل واژن بفرستد قوس دادن غیر ارادی پشت کل بدن را هم زمان به جلو می راند در این لحظه هوشیاری از بین می رود و ارتباط مردم با دنیای خارج قطع می شود به جز با آن چند اینچ مکعبی شکل از واژن که پنیس را احاطه کرده است . یک پمپاژ داخلی قوی موجب فوران فعال یک چهارم انس حدود 31 گرم از مایع منی طی 6 فوران متوالی به درون واژن می شود 10 ثانیه بعد همه چیز تمام می شود تا دفعه ی بعد.

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود. خوشبختانه از هر 288 فعالیت جنسی فقط یکی منجر به حاملگی می شود که معمولا یک اوول و یک اسپرم را در بر می گیرد. ( اوول = تخمک ) در باره ایستایی چه؟ اگر انزال را با شلیک موشک مقایسه کنیم ایستایی مانند ساختن موشک است. این اتفاق هر وقت که نزدیکی صورت بگیرد حتما رخ خواهد داد درست زیر پوست پنیس یک سری مخزن هایی شبیه به بادکنک های لاستیکی وجود دارد. هر مخزن توسط یک دسته ورید تغذیه می شود و دارای دو دسته دریچه است. یکی برای پر کردن و دیگری برای تخلیه. عملکرد این عروق خونی و دریچه ها توسط یک شبکه از اعصابی کنترل می شود که مستقیما به طناب نخاعی و مغز منتهی می گردند. ( مرکز ارتباطات جنسی ) ایمپالس ها یا پیام هایی را به دو مسیر می فرستد. از پنیس به مغز و طناب نخاعی ( SpinalCord ) و از سیستم عصبی مرکزی ( C.N.S ) به پنیس.

چرا ایستایی اهمیت دارد؟
در بررسی این امر دو مسئله ی حیاتی دارد چه وقتی ایستایی رخ می دهد و چه وقت رخ نمی دهد. تحریک مستقیم و به شکل آرام و ملایم نسبت به پوست پنیس غالب مواقع موجب ایستایی می گردد. این یک واکنش محسوب نمی شود و حتی وقتی انسان خواب. بیهوش یا فلج باشد نیز می تواند رخ دهد نیازی به ارتباط عصبی با مغز نیست پیام از پنیس به طناب نخاعی رفته و از همانجا بر می گردد. ایستایی حتی می تواند بدون هیچ گونه تماس فیزیکی واقع شود این موضوع را ناشران نشریات زنانه خوب می دانند. در این مورد تصور راجع به یک زن عریان در یک مجله یا روزنامه یا در عکس و پوستر در مغز رویت می شود و یک پیام ایمپالس عصبی از طریق طناب نخاعی به پنیس می رود و ایستایی صورت می گیرد.

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت -

Designers
LostLord+Alireza Asgari